Dlaczego MY?

Doświadczona kadra

Nasza firma to najlepsi specjaliści w swojej branży. Jesteśmy częścią BIATECH Sp. z  o.o., pionierami w produkcji i serwisowaniu urządzeń służących do wykonywania przeglądów sprzętu i instalacji ppoż. Dzięki szerokiej kadrze posiadającej wieloletnie doświadczenie w obszarze usług przeciwpożarowych jesteśmy w stanie realizować zadania w najwyższym standardzie.

Krótkie terminy realizacji usług

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać 😉

Zasięg terytorialny

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie! Posiadamy wiele filii na terenie całej Polski i cały czas się rozwijamy.

Zaplecze techniczne

Każdy z naszych partnerów wyposażony jest w nowoczesne urządzenia niezbędne do wykonywania usług serwisowych urządzeń ppoż. Duża część przyrządów wykorzystywana przez naszych serwisantów została wyprodukowana przez firmę BIATECH, której jesteśmy częścią. Od lat należy ona do grona kluczowych producentów technologii serwisowych i rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, urządzeń wspomagających hydranty, gaśnice oraz wodociągi, a także oprogramowania komputerowego do monitoringu przeglądów oraz prowadzenia dokumentacji. Z narzędzi i rozwiązań stworzonych przez BIATECH skorzystało już ponad 3000 firm z Polski i Europy.

Bezpieczeństwo

Nasza struktura organizacyjna pozwala nam reagować w sytuacjach awaryjnych skuteczniej niż w przypadku standardowej firmy serwisowej. Mamy solidne podstawy działalności wynikające z bycia częścią BIATECH SP. z o.o. oraz możliwości korzystania z szerokiej gamy urządzeń serwisowych. Maksymalnie skrócony czas reakcji na wezwanie serwisowe, szybkie usunięcie usterki, a co za tym idzie minimalizacja potencjalnych strat w mieniu klienta jest naszym priorytetem.

Bogata tradycja

Osoby zaangażowane w rozwój naszej organizacji w obszarze usług przeciwpożarowych działają nieprzerwanie od końca lat osiemdziesiątych. Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat stale rozszerzało swoją działalność. Jako BIATECH możemy śmiało stwierdzić, iż przez lata udało nam się wypracować pozycję lidera rynku polskiego w produkcji urządzeń, a w raz z naszymi partnerami pielęgnujemy tradycje związane z ochroną zdrowia i mienia klientów, którzy nam zaufali.